Skip to main content

Taş Konak’ta Yaratıcı Drama / Jisbar İstanbul’da Sergisini Geziyoruz

Bu sergiyi eminim böyle gezmediniz!

Tarihi Taş Konak’da Jisbar’ın eserleri arasında YARATICI DRAMA yapıyoruz!

Biraz yazacak, biraz hayal edecek, biraz sorun çözeceğiz… Tarihi bir binada, bir sergi içinde, yaratıcı dramanın özgürlüğünde hem sergiyi görecek hem de eğleneceğiz!

Sergiyi, yaratıcı drama ile gezmek, akılda kalıcılığı arttığından yıllar sonra bile aklımızda kalacak bir deneyimi beraber yaşayacağız!

20 Nisan 2024
Cumartesi, 14.00

*Atölyemiz ücretsizdir

Etkinliğimiz Hakkında

Bu atölyemize katılım ve süre hakkında bilgileri aşağıda görebilirsiniz.

  • Kontenjan: 10
  • Süre: 60 dk
  • Katılım yaşı: 5 – 8 Yaş

Ezgi Bikbay Şafak Hakkında

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sanat Tarihi Mezunu olan Ezgi, Sanat Kuramı ve Eleştiri alanında yaptığı yüksek lisansı, Marmara Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon ile destekler ve kendini önce üniversitesinde Sanat Arşivi’nde sonra da devlet okullarında Görsel Sanatlar öğretmeni olarak görevde bulur. İlerleyen süreçte Çağdaş Drama Derneği ile kesişen yolunda, seneler süren bir eğitimin ardından Yaratıcı Drama Eğitmen Yetiştiriciliği ve Eğitmenliğini de MEB onaylı alarak, yolculuğuna ekler. İstanbul’da uzun yıllar çeşitli özel müze ve özel eğitim kurumlarında Sanat Eğitmenliği yapan Ezgi, MEB’den Özel Eğitim alanında aldığı eğitim ile özel çocuklarla sanat ve yaşam becerileri alanında çalışır ve ardından da İstanbul Üniversitesi’nde Çocuk Gelişimi lisansı okur. Özel Eğitim alanında farklı yaş gruplarına dair eğitimler almaya hala devam eden, çocuk kitapları koleksiyonunu geliştirip, ek olarak Editörlük ve İçerik Üreticiliği yapan Ezgi, Yaratıcı Drama & Sanat Eğitmeni ve Çocuk Gelişimci olarak anaokulları ve müzelerde eğitmenlik yapıp, özel atölyeler vermektedir.

https://www.instagram.com/binatolyebinkitap/