Skip to main content

Kalyon’da Caz, Hicaz, Sakin Yaz

Kalyon Kültür Yaz Konserleri

Nişantaşı’daki tarihi Taş Konak’ta yer alan İstanbul’un yeni ve dinamik kültür merkezi Kalyon Kültür, Ağustos ayından itibaren caz müziğin önemli isimlerini ağırladığı Kalyon’da Caz, Hicaz, Sakin Yaz konserlerine ev sahipliği yapıyor.

Açıldığı günden bu yana kendini devraldığı tarihi mirasla iç içe, doğaya ve iyileşmeye dönük bir farkındalık mekânı olarak tanımlayan Kalyon Kültür, 4 konserden oluşan seriyle İstanbul’daki müzikseverleri yazın bunaltıcı sıcağından uzaklaştırarak keyifli vakit geçirmeye davet ediyor. Cazdan hicaza, hicazdan yaza uzanan tınılar, Kalyon Kültür’ün arka bahçesinde 21 Ağustos’tan itibaren her Cuma saat 20:00’de dinleyicilerle buluşuyor. Türkiye’de ve dünyada tanınmış isimlerin yer aldığı Kalyon’da Caz, Hicaz, Sakin Yaz konserleri, Kalyon Kültür’ün yeni dönemde başlayacağı etkinliklerin ilk etabını oluşturuyor.

Pazartesi hariç hafta içi her gün 11:00-17:30 saatleri arasında* açık olan Kalyon Kültür’ün galeri alanında Ahmet Polat’ın Kökler adlı fotoğraf sergisi devam ediyor.

Kalyon’da Caz, Hicaz, Sakin Yaz konser programı:

21 Auğstos Cuma Saat: 20:00 Cenk Erdoğan

28 Ağustos Cuma Saat: 20:00 Deniz Taşar & Adem Gülşen

4 Eylül Cuma Saat: 20:00 İlhan Erşahin & İzzet Kızıl

11 Eylül Cuma Saat: 20:00 Su İdil

Rezervasyon için: etkinlik@kalyonkultur.org

Etkinlikler ücretsizdir, kontenjan sınırlıdır.